Prodej

  • Plánujete větší nákup nebo pravidelné nákupy pro potřeby Vaší firmy? Kromě běžné nabídky produktů na našem e-shopu a prodejnách s vlastním skladem Vám v případě větší zakázky nebo pravidelného odběru nabízíme individuální ceny a slevy ale také individuální konfigurace serverů, počítačů, notebooků a All in One zařízení. Dodané zařízení může být s logem nebo potiskem Vaší firmy a kompletně nainstalováno a nastaveno pro použití ve Vaší počítačové síti.
  • Nic neriskujte a dohodněte si s námi, který hardware a spotřební materiál potřebujete mít stále k dispozici a my se postaráme o to, že bude na našem vlastním skladu pro Vás připravený vždy v minimálním požadovaném množství.
  • Financování není problém. Pravidelným zákazníkům nabízíme přidělení kreditu a odběr na faktury. Odloženou fakturaci – průběžně odebírané zboží Vašimi zaměstnanci fakturujeme v dohodnutých pravidelných intervalech. V neposlední řadě je možné u nás nakoupit na splátky nebo na leasing.
  • Chraňte svou investici do IT a spolu s novým vybavením prodlužte záruku až na 5 let s možností servisu v místě instalace. Nabízíme skutečné prodloužení záruky nikoliv pojištění. V případě poruchy Vaší důležité IT techniky, tak neřešíte pojistnou událost, ale co nejrychlejší uvedení techniky zpět do provozu.