Outsourcing

  • Přebíráme určité nebo veškeré činnosti spojené s fungováním informačních technologií a to s plnou odpovědností. Poskytujeme Vám správu výpočetní a kancelářské techniky, softwaru i databází. Vaše počítače, servery, sítě i periferie instalujeme a konfigurujeme. Zajišťujeme jejich servis a údržbu, optimalizujeme náklady. Staráme se o Váš informační systém, o jeho pravidelné aktualizace, zálohování, zabezpečení Vašich dat a kvalitní antivirovou ochranu.
  • Naši technici jsou neustále zdokonalováni absolvováním certifikací a školení. Díky spolupráci s nadnárodními výrobci jsme stále v kontaktu s nejnovějšími trendy a vývojem v IT. Servisem od nás, získáváte všechny naše znalosti a dovednosti. Neplatíte žádné nečekané náklady za zaměstnance či jeho vybavení. V pevné měsíční platbě od nás získáváte odborníka, který funguje 24h, je naprosto vždy zastupitelný kolegou, má nejnovější informace a znalosti z oblasti IT a je v kontaktu s nadnárodními výrobci IT.
  • Věřte, že chceme, abyste prosperovali a byli úspěšní. Proto děláme vše, abychom zlepšili fungování Vaší výpočetní a kancelářské techniky a zároveň snížili Vaše náklady. Uvědomujeme si, že pokud nebudete Vy naši spokojení zákazníci, nebudeme ani my.